Lezing: Kunstgeschiedenis, 28 oktober, Pieter Stijnen
29-10-2016
Op vrijdagavond, 28 oktober om 20 uur in Mariëndal, zal in het kader van de Dienstenveiling aangeboden, de lezing door ondergetekende worden gehouden.
Deze lezing wordt niet alleen gegeven voor degenen die kavel 6, Lezing Kunstgeschiedenis, gekocht hebben, maar is ook toegankelijk voor iedereen die de kavel niet gekocht heeft maar wel belangstelling heeft voor het onderwerp.
Het onderwerp van de lezing is: Inleiding over de RENAISSANCE in ITALIË.
Ter sprake komen onderwerpen uit de architectuur, de beeldhouwkunst en de schilderkunst van deze zo belangrijke periode in de Kunstgeschiedenis.
Na afloop van de lezing wordt aan de toehoorders, die de kavel niet gekocht hebben, een vrijwillige bijdrage gevraagd. Ook deze komt dan weer ten goede aan het aanlichten van de kerk.
U bent van harte welkom!
Hartelijke groet,
Pieter Stijnen